Inkonst

Kontakt

Telefon:
040-30 65 97

Har du glömt eller tappat bort något hos oss?

Allt hamnar i vår lost and found-låda. Det går bra att komma hit på dagtid (ca 9-17 de flesta dagar) eller en kväll när vi har öppet för arrangemang för att se om det finns här. Har du inte hämtat ut din jacka i garderoben, sparar vi den i en månad. Dina saker återfås mot beskrivning eller garderobsbricka (om du har kvar den). Har du frågor kan du maila info@inkonst.com.

Förslag till programmet?

För förslag till programmet, var vänlig maila endast producenterna:
Ann för scenkonst, Frida för musik och Emanuel för övriga konstformer och inhyrningar.
Om du har mailat och inte fått svar, var vänlig ha överseende med att våra producenter får väldigt många förslag och kanske inte hinner svara på allt.

Personal

Jennie Järvå
Verksamhetsledare
jennie@inkonst.com


Ulf Eriksson
Konstnärlig ledare och huvudproducent musik
(tjänstledig tom feb 2017)
ulf@inkonst.com


Ann Wallberg
Konstnärlig ledare och huvudproducent för scenkonst
ann@inkonst.com


Emanuel Sundin
Producent övrigt och klubbar
emanuel@inkonst.com


Ziggi Askaner
Producent och publikarbete scenkonst
ziggi@inkonst.com


Frida Alkestrand Christensen
Producent musik
frida@inkonst.com


Ellinor Gylling
Marknadsföringsansvarig
ellinor@inkonst.com


Loella Birgne Tsuchida
Ekonomiansvarig
loella@inkonst.com


Jonas Siöström
Teknisk chef
jonas@inkonst.com


Christian ”Krobbe” Johnson
Tekniker
krobbe@inkonst.com


Björn Jumme
Koordinator kvällspersonal
bjornj@inkonst.com


Anders Smolka
Fastighetstekniker
anders@inkonst.com


Magnus Lantto
Barchef
magnus@inkonst.com


Styrelsen

Alexandra Hill
Ordförande
styrelsen@inkonst.com


Malin Astner
Vice ordförande


Jonas Anderson
Ledamot


Katarina Scott
Ledamot


Tereza Franzén
Ledamot


Niels Righolt
Ledamot


Bo Reimer
Ledamot


Pia Paglialunga
Suppleant


Petter Wickman
Suppleant