Inkonst

Kontakt

Telefon:
040-30 65 97

Har du tappat något på Inkonst?

Vi har en Lost and Found-låda där vi lägger allt som glöms kvar. Om du har tappat något så är du välkommen att titta förbi på dagtid måndag-fredag eller på en kväll när vi har öppet för arrangemang. Om du har lämnat din jacka i garderoben men glömt hämta ut den, kommer vi spara den en månad. Dina saker återlämnas mot beskrivning. Om du har några frågor är du välkommen att maila info@inkonst.com.

Programförslag?

För förslag till vårt program, kontakta den producent som ansvarar för det området: Ann för scenkonst, Ulf för musik och Emanuel för andra konstformer och inhyrningar.
Om du har skickat ett mail och inte fått svar, ha förståelse för att våra producenter får många förslag och inte hinner svara på allt i god tid.

Personal

Jennie Järvå
Verksamhetsledare
jennie@inkonst.com


Ann Wallberg
Konstnärlig ledare och huvudproducent för scenkonst
ann@inkonst.com


Ulf Eriksson
Konstnärlig ledare och huvudproducent för musik
ulf@inkonst.com


Emanuel Sundin
Producent för övriga konstformer och klubbar
emanuel@inkonst.com


Ellinor Gylling
Marknadsföringsansvarig
ellinor@inkonst.com


Loella Birgne Tsuchida
Ekonomiansvarig
loella@inkonst.com


Frida Alkestrand Christensen
Producent musik
frida@inkonst.com


Ziggi Källoff
Publikarbete scenkonst
ziggi@inkonst.com


Christian ”Krobbe” Johnson
Vik. teknisk chef (annars tekniker)
krobbe@inkonst.com


Björn Jumme
Koordinator för kvällspersonalen
bjornj@inkonst.com


Anders Smolka
Fastighetstekniker
anders@inkonst.com


Magnus Lantto
Barchef
magnus@inkonst.com


Jonas Siöström
Teknisk chef (Tjänstledig tom september 2017)
jonas@inkonst.com


Styrelsen

Chris Schenlaer
Ordförande
styrelsen@inkonst.com


Stefan Stanisic
Styrelseledamot


Jonas Anderson
Styrelseledamot


Katarina Scott
Styrelseledamot


Niels Righolt
Styrelseledamot


Alma Lindborg
Suppleant


Nicklas Johansson
Suppleant