Inkonst

Kontakt

Telefon:
Vi har ingen allmän telefon längre.

Mail:
info@inkonst.com
För allmänna frågor kontorstid.

Facebook:
Skicka ett meddelande på vår facebook. Du får oftast snabbt svar.

Har du tappat något på Inkonst?

Vi har en Lost and Found-låda där vi lägger allt som glöms kvar. Om du har tappat något så är du välkommen att titta förbi på dagtid måndag-fredag eller på en kväll när vi har öppet för arrangemang. Om du har lämnat din jacka i garderoben men glömt hämta ut den, ta med din nummerlapp.

Programförslag?

För förslag till vårt program, kontakta den producent som ansvarar för det området: Petra för scenkonst, Ulf för musik,  klubb, andra konstformer och inhyrningar.
Om du har skickat ett mail och inte fått svar, ha förståelse för att våra producenter får många förslag och inte hinner svara på allt i god tid.

Personal

Vakant tjänst
Verksamhetsledare


Loella Birgne Tsuchida
Ekonomichef och t.f. verksamhetsledare
loella@inkonst.com


Ulf Eriksson
Konstnärlig ledare och producent för musik
ulf@inkonst.com


Petra Huisman
Konstnärlig ledare och producent för scenkonst
petra@inkonst.com


Emanuel Sundin
Producent för musik
emanuel@inkonst.com


Mika Hallbäck Vuorenpää
Producent för musik
mika@inkonst.com


Frida Alkestrand Christensen
Producent övriga konstformer, inkubatorn
frida@inkonst.com


Ellinor Gylling
Marknadsföringsansvarig
ellinor@inkonst.com


Ziggi Källoff
Publikarbete scenkonst
ziggi@inkonst.com


Björn Jumme
Venue manager / Copy
bjornj@inkonst.com


Magnus Lantto
Barchef / personalbokning
magnus@inkonst.com


Jonas Siöström
Teknisk chef
jonas@inkonst.com


Pelle Härdstedt
Tekniker
pelle@inkonst.com


Mathias Kristersson
Fastighetstekniker
mathias@inkonst.com


Lotta Vilde Wahl
Projektledare litteraturscenen BLÄCK
lottaleon@inkonst.com


Styrelsen

Jonas Anderson
Ordförande
styrelsen@inkonst.com


Stefan Stanisic
Styrelseledamot


Alma Lindborg
Styrelseledamot


Katarina Scott
Styrelseledamot


Niels Righolt
Styrelseledamot


Nicklas Johansson
Styrelseledamot


Nadia Izzat
Suppleant