Inkonst

Kontakt

Telefon:
040-30 65 97

Har du tappat något på Inkonst?

Vi har en Lost and Found-låda där vi lägger allt som glöms kvar. Om du har tappat något så är du välkommen att titta förbi på dagtid måndag-fredag eller på en kväll när vi har öppet för arrangemang. Om du har lämnat din jacka i garderoben men glömt hämta ut den, kommer vi spara den en månad. Dina saker återlämnas mot beskrivning. Om du har några frågor är du välkommen att maila info@inkonst.com.

Programförslag?

För förslag till vårt program, kontakta den producent som ansvarar för det området: Petra för scenkonst, Ulf för musik, Emanuel för klubb och andra konstformer och inhyrningar.
Om du har skickat ett mail och inte fått svar, ha förståelse för att våra producenter får många förslag och inte hinner svara på allt i god tid.

Personal

Jennie Järvå
Verksamhetsledare
jennie@inkonst.com


Ulf Eriksson
Konstnärlig ledare och huvudproducent för musik
ulf@inkonst.com


Petra Huisman
Producent scenkonst
petra@inkonst.com


Emanuel Sundin
Producent för övriga konstformer och klubbar
emanuel@inkonst.com


Frida Alkestrand Christensen
Producent musik
frida@inkonst.com


Ellinor Gylling
Marknadsföringsansvarig
ellinor@inkonst.com


Ziggi Källoff
Producent/publikarbete scenkonst
ziggi@inkonst.com


Amel Suljevic
Marknadsföring musik
amel@inkonst.com


Loella Birgne Tsuchida
Ekonomiansvarig
loella@inkonst.com


Björn Jumme
Venue manager / Copy
bjornj@inkonst.com


Magnus Lantto
Barchef / personalbokning
magnus@inkonst.com


Jonas Siöström
Teknisk chef
jonas@inkonst.com


Loke Rivano Wängelin
Vik. Scenkonsttekniker (tom 31/1 2019)
loke@inkonst.com


Pelle Härdstedt
Tekniker
pelle@inkonst.com


Mathias Kristersson
Fastighetstekniker
mathias@inkonst.com


Christian ”Krobbe” Johnson
Tekniker (tjänstledig tom jan 2019)


Styrelsen

Chris Schenlaer
Ordförande
styrelsen@inkonst.com


Stefan Stanisic
Styrelseledamot


Jonas Anderson
Styrelseledamot


Alma Lindborg
Styrelseledamot


Niels Righolt
Styrelseledamot


Nadia Izzat
Suppleant


Nicklas Johansson
Suppleant