Inkonst

Kontakt

Mail:
info@inkonst.com
För allmänna frågor.

Instagram:
Se det senaste och kika in bakom scenen. Följ oss här @inkonst. Hörs i DM!

Facebook:
Missa aldrig ett av våra event, följ oss på facebook.

Har du tappat något på Inkonst?

Vi har en Lost and Found-låda där vi lägger allt som glöms kvar. Om du har tappat något så är du välkommen att titta förbi på dagtid måndag-fredag eller på en kväll när vi har öppet för arrangemang. Om du har lämnat din jacka i garderoben men glömt hämta ut den, ta med din nummerlapp.

Programförslag?

För förslag till vårt program, kontakta den producent som ansvarar för det området: Petra för scenkonst, Ulf för konserter/musik, Ellinor för andra konstformer (bildkonst, litteratur, film, In-Q mm). Om du har skickat ett mail och inte fått svar, ha förståelse för att våra producenter får många förslag och inte hinner svara på allt i god tid.

Personal

Paul Kraus
T.f. Verksamhetsledare
073-3603323
paul@inkonst.com


Petra Huisman
Konstnärlig ledare & producent scenkonst
petra@inkonst.com


Ellinor Gylling
Verksamhetsansvarig & producent kulturscenen (bildkonst, litteratur, In-Q mm.)
ellinor@inkonst.com


Ulf Eriksson
Konstnärlig ledare & producent musik
ulf@inkonst.com


Jonas Siöström
Teknisk chef
jonas@inkonst.com


Dominic Austin
Barchef
dominic@inkonst.com


Sophie Christiansson
Kvällschef
sophie@inkonst.com


Mika Hallbäck
Marknadsförare musik/Intonal
mika@inkonst.com


Emanuel Sundin
Producent Musik/Intonal
emanuel@inkonst.com


Amanda Davies
Produktionsassistent & Marknadsföring Scenkonst
amanda@inkonst.com


Måns Wikenmo
Tekniker
mans@inkonst.com


Ronnie Källback
Tekniker
ronnie@inkonst.com


Styrelsen

Victoria Percovich Gutierrez
Ordförande
inkonst.styrelse@gmail.com


Helena Cedrins
Vice ordförande


Amel Suljevic
Styrelseledamot


Felicia Fredriksson
Styrelseledamot


Andreas Wendén
Styrelseledamot


Erica Li Lundqvist
Styrelseledamot