Inkonst

Kontakt

Telefon:
Vi har ingen allmän telefon längre.

Mail:
info@inkonst.com
För allmänna frågor kontorstid.

Facebook:
Skicka ett meddelande på vår facebook. Du får oftast snabbt svar.

Har du tappat något på Inkonst?

Vi har en Lost and Found-låda där vi lägger allt som glöms kvar. Om du har tappat något så är du välkommen att titta förbi på dagtid måndag-fredag eller på en kväll när vi har öppet för arrangemang. Om du har lämnat din jacka i garderoben men glömt hämta ut den, ta med din nummerlapp.

Programförslag?

För förslag till vårt program, kontakta den producent som ansvarar för det området: Petra för scenkonst, Ulf för konserter/musik, Ellinor för andra konstformer och inhyrningar. Om du har skickat ett mail och inte fått svar, ha förståelse för att våra producenter får många förslag och inte hinner svara på allt i god tid.

Personal

Chris Schenlaer
Verksamhetsledare
chris@inkonst.com


Loella Birgne Tsuchida
Ekonomichef
loella@inkonst.com


Ulf Eriksson
Konstnärlig ledare musik
ulf@inkonst.com


Petra Huisman
Konstnärlig ledare och producent för scenkonst
petra@inkonst.com


Ellinor Gylling
Producent för kulturscenen
ellinor@inkonst.com


Joakim Starkenberg
Marknadsförare
joakim@inkonst.com


Magnus Lantto
Barchef/personalbokning
magnus@inkonst.com


Jonas Siöström
Teknisk chef
jonas@inkonst.com


Markus Pålsson
Fastighetstekniker
markus@inkonst.com


Måns Wikenmo
Tekniker
mans@inkonst.com


Mika Hallbäck
Producent för musik
mika@inkonst.com


Jonatan Gyllenör
Marknadsassistent/produktionsassistent för scenkonst
jonatan@inkonst.com


Ronnie Källback
Tekniker
ronnie@inkonst.com


Lisa Blanning
Producent för musik/INTONAL
lisa@inkonst.com


Styrelsen

Jonas Anderson
Ordförande
styrelsen@inkonst.com


Stefan Stanisic
Styrelseledamot


Katarina Scott
Styrelseledamot


Nicklas Johansson
Styrelseledamot


Victoria Percovich Gutierrez
Suppleant