fbpx
Inkonst

Kontakt

Mail:
info@inkonst.com
För allmänna frågor.

Instagram:
Se det senaste och kika in bakom scenen. Följ oss här @inkonst. Hörs i DM!

Facebook:
Missa aldrig ett av våra event, följ oss på facebook.

Har du tappat något på Inkonst?

Vi har en Lost and Found-låda där vi lägger allt som glöms kvar. Om du har tappat något så är du välkommen att titta förbi på dagtid måndag-fredag eller på en kväll när vi har öppet för arrangemang. Om du har lämnat din jacka i garderoben men glömt hämta ut den, ta med din nummerlapp.

Programförslag?

För förslag till vårt program, kontakta den producent som ansvarar för det området: Petra för scenkonst, Ulf för konserter/musik, Anna eller info@inkonst.com för andra konstformer (bildkonst, litteratur, film  mm). Om du har skickat ett mail och inte fått svar, ha förståelse för att våra producenter får många förslag och inte hinner svara på allt i god tid.

Personal

Anna Reimegård
Verksamhetsledare
073-3603323
anna@inkonst.com


Petra Huisman
Konstnärlig ledare & producent scenkonst
petra@inkonst.com


Amanda Davies
Producent Scenkonst
amanda@inkonst.com


Ulf Eriksson
Konstnärlig ledare & producent musik
Direktör Intonal
ulf@inkonst.com


Diego Ocejo
Producent/bokare klubb/musik

diego@inkonst.com


Maja Strömberg
Marknadsansvarig
maja@inkonst.com


Mika Hallbäck
Marknadsförare Inkonst
Marknadsansvarig/program Intonal
mika@inkonst.com


Dominic Austin
Barchef
dominic@inkonst.com


Sophie Christiansson
Kvällschef (föräldraledig)
sophie@inkonst.com


Jonas Siöström
Teknisk chef
jonas@inkonst.com


Ulrich Ruchlinski
Tekniker
ulrich@inkonst.com


Ronnie Källback
Tekniker
ronnie@inkonst.com


Sigge Jónsson
Tekniker
sigge@inkonst.com


Agne Skoog
Vaktmästare/tekniker
agne@inkonst.com


Rickard Tuvesson
Ekonomiansvarig
rickard@inkonst.com


Styrelsen

Amalia Bartholdson
Ordförande
styrelse@inkonst.com


Aje Carlstein
Styrelseledamot


Cecilia Nordlund
Styrelseledamot


Genti Cifliku
Styrelseledamot


Lotte Parmatow
Styrelseledamot


Claes Carlsson
Styrelseledamot


Viktor Boudassou
Suppleant