Inkonst

Kontakt

Mail:
info@inkonst.com
För allmänna frågor kontorstid.

Instagram:
Se det senaste och kika in bakom scenen. Följ oss här @inkonst. Hörs i DM!

Facebook:
Missa aldrig ett av våra event, följ oss på facebook.

Har du tappat något på Inkonst?

Vi har en Lost and Found-låda där vi lägger allt som glöms kvar. Om du har tappat något så är du välkommen att titta förbi på dagtid måndag-fredag eller på en kväll när vi har öppet för arrangemang. Om du har lämnat din jacka i garderoben men glömt hämta ut den, ta med din nummerlapp.

Programförslag?

För förslag till vårt program, kontakta den producent som ansvarar för det området: Petra för scenkonst, Ulf för konserter/musik, Ellinor för andra konstformer (bildkonst, litteratur, film, In-Q mm). Om du har skickat ett mail och inte fått svar, ha förståelse för att våra producenter får många förslag och inte hinner svara på allt i god tid.

Personal

Chris Schenlaer
Verksamhetsledare
073-3603323
chris@inkonst.com


Ulf Eriksson
Konstnärlig ledare musik
ulf@inkonst.com


Petra Huisman
Konstnärlig ledare och producent för scenkonst
petra@inkonst.com


Ellinor Gylling
Producent för kulturscenen
ellinor@inkonst.com


Magnus Lantto
Barchef & personalansvarig
magnus@inkonst.com


Jonas Siöström
Teknisk chef
jonas@inkonst.com


Markus Pålsson
Fastighetstekniker
markus@inkonst.com


Måns Wikenmo
Tekniker
mans@inkonst.com


Mika Hallbäck
Producent för musik
mika@inkonst.com


Em Isberg
Marknadsföringsansvarig
em@inkonst.com


Jonatan Gyllenör
Videoproducent
jonatan@inkonst.com


Ronnie Källback
Tekniker
ronnie@inkonst.com


Lisa Blanning
Producent för musik & INTONAL
lisa@inkonst.com


Styrelsen

Jonas Anderson
Ordförande
styrelsen@inkonst.com


Stefan Stanisic
Styrelseledamot


Katarina Scott
Styrelseledamot


Nicklas Johansson
Styrelseledamot


Victoria Percovich Gutierrez
Suppleant